ERZ-E08A471CS
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E08A471CS
  • 1
Diameter : 10.5 mm
Voltage Rating AC : 300 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 3.5 kA
Surge Energy Rating : 85 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 775 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 470 VDC
Voltage Rating DC : 385 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 180 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 8mm 470V Bulk ZNR Surge Absorber